JAK POSTUPUJI?

1. Analýza
Nejprve se seznámíme s vaším podnikáním a cíli, kterých chcete dosáhnout. Pokud se dohodneme na spolupráci, sestavím Vám nabídku, projektovou specifikaci a harmonogram prací.

2. Služby a cena
Pokud je potřeba projekt sestavit zcela od základů, půstíte do své kuchyně nakouknout naší copywriterku, která sestaví texty, prezentace nebo firemní hesla. Sedneme si na strukturu webu. Je důležité, aby jste se mnou aktivně spolupracovali. Vaši poptávku naceníme. Dodavatele vybírám pěčlivě podle nejlevnější nabídky. Kalkulace jsou většinou velmi nízké z toho důvodu, protože mi zakázky tisknou spolu s velkými náklady od velkých firem.

3. Tvorba struktury webu
Vypracuji přehlednou strukturu webových stránek. Výstupem bude profesionální skica webu, tzv. wireframe. Navrhnu vám kabát podle skici webu. Tento bod se netýká POP a POS materiálů.

4. Výroba

Grafický návrh převedu příslušným web mistrům oboru, kteří splňují všechny předpoklady pro zprovoznění, ochranu, hosting, domény a další přidružené slouvisející služby a testing. Web naplníme obsahem nebo vám ho předávám prázdný s administračním systémem. Po spuštění webu si připijeme nebo váš projekt budeme upravovat podle aktuálních potřeb a přirozeného vývoje podnikání.


CENY

Napište mi konkrétní nabídku na e-mail.
Ceny jsou orientační. Pro stálé klienty tento ceník neplatí.
Kalkulace a výběr dodavatelů (tiskárna, vývojář, fotograf, ateliér apod.)…….. 500 Kč/ 1 položka

Grafické práce

POP a POS materiály………………………………………… 500 Kč/hod.
Logotyp (7 variant rozpracování vybraného)…………….. od 3000 Kč
Logotyp s Corporate Identity……………………………………od 6000 Kč
Vizitky (3 návrhy, 0/4 i 4/4, zadání tiskárně) ……….. od 1500 Kč
One page webové prezentace……………………………….od 7500 Kč
Vícetránková webové prezentace……………………….. od 7500 Kč

* Vývoj webové prezentace na platformě WordPress či HTML se pohybuje podle požadavků klienta, od 7 570 Kč. Klient si veškeré výdaje, které nejsou spojené s mnou prací, fakturuje sám (např. vývoj web a tisk).
* Nejsem plátce DPH


 

PAŘÍZKOVA ANNA, DiS.
DESIGN & PRODUCTION

Nabízím profesionální grafický design a komplexní služby v oblasti reklamní propagace. Vytvořím vám propagační materiály na klíč s tiskovým i online full servisem a zprostředkuji všechny související služby (copywriting, vývoj webu, tisk, video a fotografie). Mám více než 5 let praxe ve reklamních společnostech. Dlouhodobě spolupracuji se šikovnými designéry, fotografy a vývojáři. Ráda se setkávám s profesionály v svém oboru a zdokonaluji se nejen ve své oboru. Baví mě inovace, start-up projekty a sociální marketing. Ve volné chvíli připravuji vlastní oděvní sportovní značku BEAST.

CVčko ve zkratce

1. Studium večerních kurzů v Ateliéru módní tvorby (2016)
2. Social Media Specialist v GroupM s.r.o. (od 2016)
3. Příprava sportovní vlastní značky BEAST
4. Zakázky pro sdružené společnosti HTS Coporation Group (2015)
5. Produkční reklamní agentury Sans & Serif v.o.s. (2014)
6. Marketingový specialista ve Wolters Kluwer a.s. (2012- 2015)
7. Reklamní fotograf pro EuroAWK (2011- 2013)
8. Visual designer v reklamních agenturách Garp a Underline
9. Od roku 2011 freelancer, pracuji externě pro agentury
10. Grafický designer a vývojář directmailů v IGATE s.r.o. (2010)