Cover_beast

BEAST SPORT FASHION

Vytvořila jsem originální brand pro tebe, tvou kámošku, tvou mamku a sebe. Díky praxi v technologii textilu můžeš sportovat v produktech, které se snažím dovést nejen k vizuální dokonalosti, ale i kvalitě stehů a gramáži materiálu. V legínách a mikino-bombrech se budeš cítit hlavně pohodlně a jedinečně. Vyrábím pouze 5 ks od každé velikosti a designu.

HISTORIE

Začalo to v roce 2011… STOP! Tohle je nuda. Jednoduše řečeno, od mala jsem se pohybovala kolem výroby oblečení v maminčině textilní firmě. Stlala jsem si postel z látek pod střihačským stolem na její dílně a přísahala, že nikdy nebudu šít oblečení a už vůbec ne to sportovní. Jakmile vzniklo první specializované pole dance studio v Praze změnila jsem názor…

Kladu důraz na kvalitní materiály, které si vybírám a na originalitu potisku. Vše, co mohlo, už bylo vymyšlené a tak u mě můžeš mít jistotu, že střih, potisk, švy a materiál produktů jsem doladila k originalitě, modernímu stylu a pohodlnosti. Někdy až k avangardnímu pojetí vrchních podprsenek (topy).

Nic nebylo nachystané na zlaté podnose, rodiče nikdy nechtěli, abych se oděvnictví věnovala a tak vše, co vidíš vyrábím v Praze.